Andke oma intellektuaalomandile
kaitse, mida see väärib.
Meie teenused
Intellektuaalse omandi teenused
kohandatud just teie vajadustele.
Meie teenused
Me hoolime.
Pakume lahendusi juba enne probleemide tekkimist.
Meie teenused
Previous slide
Next slide

Meie kohta

Patendibüroo RESTMARK pakub mitmesuguseid teenuseid intellektuaalomandi kaitse valdkonnas. Pikaajaline kogemus ja rahvusvaheline partnerite võrgustik võimaldavad meil tõhusalt kaitsta teie huve kõikjal maailmas. Meie jaoks on oluline töötada koos teiega välja parimad sobivad lahendused.

Teenused

Kaubamärgid

Kaubamärgid on teie kaubamärgi nurgakivid. Teie logod, sõnamärgid ja loosungid on olulised sidemed tarbijate ja teie ettevõtte vahel, kuna nad täidavad reklaami- ja kvaliteedifunktsioone ning võimaldavad tarbijatel eristada teie kaupu või teenuseid konkurentidest.

Tööstusdisainilahendused

Kui teil on uudne disain, siis on õige aeg seda kaitsta. Tööstusdisainilahendused kaitsevad Kahemõõtmeliste ja kolmemõõtmeliste toodete uudne välimus võib olla kaitstud tööstusdisainilahendused.

Leiutised

Olenemata sellest, kas teil on uudne seade, meetod, materjal või nende kombinatsioon, on oluline kaitsta oma leiutist õigeaegselt.

Domeeninimed

Domeeninimi on see, mis identifitseerib teie veebisaidi. Kuna domeeninimede registreerimisprotsess on formaalne ja need registreeritakse põhimõttel "kes ees, see mees", on need paljude õigusvaidluste allikaks.

Autoriõigus

Olenemata sellest, kas me seda mõistame või mitte, oleme kõik autorid. Autoriõigus tekib automaatselt koos originaalse teose loomisega, kui teos on väljendatud objektiivsel kujul ja seda saab reprodutseerida. Teie töö on originaalne, kui see on teie enda intellektuaalne looming.

Konsultatsiooniteenused ja õiguste jõustamine

Õigused on kas automaatsed (autoriõigus) või nõuavad registreerimist (enamasti kaubamärgid, disainilahendused, leiutised). Kuigi teie õiguste kaitsmine on oluline, ei garanteeri see, et teie õigusi ei rikuta kunagi. Siiski on palju tõhusaid viise intellektuaalomandi õiguste jõustamiseks.

Mida kliendid
meie kohta ütlevad:

Uudised

Võtke meiega ühendust: